0541 100 33 74
  0541 100 33 74
Para Birimi Seçimi

1993 senesinden bu yana denize olan tutukumuz ,sevdamız bir güllet yatında mavi yolculuk serüveniyle başladı.Uzun yıllar Denizcilik ve Turizm sektöründe bulunmamızdan dolayı  Go Key Travel ve Key Marin olarak turkiye ve yurtdışında falieytler göstermekteyiz.

 Daha geniş kitlelere ulaşabilmek için 2018 yılında internet mağazasını da açıp tekneyatmalzemeleri.com ismiyle online olarak satışa başldık. Hizmet kalitesini ön planda tutarak tekne yat ve  karavan ile ilgili tüm ürünleri, en iyi fiyata, en hızlı şekilde internet kullanıcılarına sunmayı ve perakende sektöründeki başarısını e-ticaret sektöründe de devam ettirmeyi hedefledik

 

Tekneyatmalzemeleri.com depolarında geniş ürün çeşitliliği mevcuttur. Sürekli olarak yenilenen ürünlerle dinamik bir yapıya sahip sitemizde her geçen gün daha fazla çeşit, daha kaliteli ürünler, ve bulunması zor olan malzemeleri müşterilerimize sunmaktayız.

Craftsman Marine, Shurflo, Hydro Drive, Anchor Marine, Veethree Instruments yetkili bayilerinden edindiğimiz ürünleri satış sonrası desteği esirgemeden siz deniz severlere sunmaktayız.

Firmamızın barındırdığı geniş ürün stoğu sayesinde, stoktan hızlı sevkiyat yapılabilmektedir.

E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.